DialNet Masters - przygotowania

Praca... po godzinach.


#1 2008-02-28 14:48:21

n3m0

Administrator

Zarejestrowany: 2008-02-14
Posty: 22
Punktów :   

Wątek pomocniczy - próba generalna - tu wklejać uwagi.

Ghhh.... tu wklejamy na szybko uwagi.

Offline

 

#2 2008-02-28 15:26:44

Dawid

Użytkownik

4319181
Zarejestrowany: 2008-02-14
Posty: 38
Punktów :   

Re: Wątek pomocniczy - próba generalna - tu wklejać uwagi.

Nie wiem na które pytania odpowiadać, o co chodzi ?

Offline

 

#3 2008-02-28 15:28:01

Dawid

Użytkownik

4319181
Zarejestrowany: 2008-02-14
Posty: 38
Punktów :   

Re: Wątek pomocniczy - próba generalna - tu wklejać uwagi.

Dlaczego na próbie nie ma Macieja , Daniela , Grzegorza ?

Offline

 

#4 2008-02-28 15:53:54

Przemek

Użytkownik

1951322
Call me!
Skąd: lw
Zarejestrowany: 2008-02-14
Posty: 14
Punktów :   

Re: Wątek pomocniczy - próba generalna - tu wklejać uwagi.

innym chyba nie zależy na tym żeby przejść dalej do konkursu, chodzi mi tutaj głownie o Gregorza, Danieal, Maćka i Sławka... o.O

Offline

 

#5 2008-02-28 15:56:31

Jakub

Użytkownik

5230235
Zarejestrowany: 2008-02-14
Posty: 26
Punktów :   

Re: Wątek pomocniczy - próba generalna - tu wklejać uwagi.

Myślę, ze lepiej by było gdyby jedna osoba dodawała pytania a my byśmy pisali  odpowiedz po odpowiedziach szybko nastepne pytanie.....................

Offline

 

#6 2008-02-28 15:59:11

n3m0

Administrator

Zarejestrowany: 2008-02-14
Posty: 22
Punktów :   

Re: Wątek pomocniczy - próba generalna - tu wklejać uwagi.

Sprawa 1:

Dawid napisał:

Dlaczego na próbie nie ma Macieja , Daniela , Grzegorza ?

Maciek: z przyczyn bliżej nie określonych; o godzinie 15 miał jeszcze zajęcia (nawiasem mówiąc w pracowni komputerowej 100) (II TM). Nie usprawiedliwiał się.
Daniel: Nie ma Internetu. Korzysta z Sieci u kolegi; na zajęciach lub w drodze do domu (II TM). Nie usprawiedliwiał się.
Grzegorz: Ma internet, był na zajęciach (II TM). Nie usprawiedliwiał się.
Sławek: W drodze do domu. Jest z Górowa albo jeszcze inszej odległej miejscowości (II THot). Sam go usprawiedliwiam

Sprawa 2: Skład drużyn. Drużyny składają się tylko z osób, które brały udział w eliminacjach. Tigers to drużyna teoretycznie słabsza, ale różnice w odpowiedziach były nieznaczne. Pewnie w teście w eliminacjach szkolnych było za mało pytań. Test nie sprawdzał odpowiedzialności członków drużyn ani dyspozycyjności. Nie ma możliwości zmiany składu drużyn ani przenoszenia osób pomiędzy nimi. I też musimy się z tym pogodzić  (opiekunowie), podobnie jak Wy.

PS. Nie ma sensu drążyć tego tematu. Nie mamy wpływu na skład, więc będziemy walczyć tak jak jesteśmy podzieleni. Ja i tak nie mam paszportu.


Jakub napisał:

Myślę, ze lepiej by było gdyby jedna osoba dodawała pytania a my byśmy pisali  odpowiedz po odpowiedziach szybko nastepne pytanie.....................

Bardzo dobra sugestia. W niedzielnej próbie, którą sami sobie zorganizujemy, przygotujemy z Panią Grażyną po kilkanaście pytań i będziemy zadawać pytania po jednym, czekając na wasze odpowiedzi.

Prawdziwy test eliminacji będzie odbywał się w pracowni komputerowej.

Wszyscy członkowie drużyny będą mieli dostęp do komputerów, a pytania będzie można oglądać na ekranie wyświetlone przez rzutnik. Pytań nie da się kopiować ze strony testu online (zabezpieczenie wewnętrzne strony), dlatego opóźnienia dzisiaj w ich podawaniu.

Czas rozwiązywania testu: 30 minut.

Termin:
Tigers środa godzina 14:00 sala 100 (Grażyna... dobrze podałem?)
Creative czwartek godzina 14:00 sala 100

Ilość pytań: 30.


Przemek napisał:

innym chyba nie zależy na tym żeby przejść dalej do konkursu, chodzi mi tutaj głownie o Gregorza, Danieal, Maćka i Sławka... o.O

Niestety, takie są wady konkursu drużynowego. Zależy Wam na udziale w konkursach informatycznych w przyszłości? Myślę, że możemy z Panią Grażyną spróbować wam pomóc w przygotowaniu się. Tym razem... trzeba liczyć na drużynę, ale za mało była czasu, żeby ją zbudować.

Myślę, że jakieś formy pracy przy przygotowaniu się do konkursu tego rodzaju udało się wypracować - mam na myśli forum jako sposób komunikacji; prezentowania prac (lub ich kopiuj-wklejania ;P ), odpowiadania na pytania - no dzisiaj trochę sie nie powiodło - w formie quizu i/lub zadań otwartych.

Podkreślam jeszcze raz: na 10 zadań rozwiązanych dobrze odpowiedzieliście na 9.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.loza-szydercow.pun.pl www.parafia-izabelin.pun.pl www.arystokracja.pun.pl www.minecraft.pun.pl www.pokemonlind.pun.pl